یک شرکت واردکننده خودرو در تبلیغات خود اعلام کرده اســت که آن‌ها قصد دارند اتومبیل تیونینگ شده ولوو اس ۹۰ را به صورت قانونی وارد بازار ایـــران کنند.

نسخه هیکو اسپورتیو سدان لوکس ولوو اس ۹۰ (Volvo S90) در حال ورود به بازار ایـــران اســت. در این مقاله با خودرو نیم میلیاردی آلمانی‌ها آشنا خواهید شد.
 
به نقل ایـــران جیب، پس از کاهش تحریم‌ها شاهد ازدیاد خودروهای سدان لوکس در بازار خودرو کشورمان بودیم. در واقع آغاز این گسترش با اتومبیل BMW 730Li بود و حالا یک خودرو نیم میلیاردی دیگر در آستانه‌ی قدم گذاشتن به خاک ایـــران اســت.
 

138394 527  سدان نیم میلیاردی ولوو به ایـــران وارد می شود؟ 

 

یک شرکت واردکننده خودرو در تبلیغات خود اعلام کرده اســت که آن‌ها قصد دارند اتومبیل تیونینگ شده ولوو اس ۹۰ را به صورت قانونی وارد بازار ایـــران کنند. هیکو اسپورتیو نام یک تیونیگر سفارشی ساز برای شرکت ولوو اســت که تنها بر روی محصولات این کمپانی کار می‌کند. مدلی که قرار اســت وارد ایـــران شود نیز توسط این کمپانی دستخوش تغییراتی جذاب شده اســت. حال می‌توان گفت اینک هیوک اسپورتیو ولوو اس ۹۰ ، یک اتومبیل با اصالتی آلمانی ولی زاده‌ی سوئد اســت.
 
ولوو اس ۹۰ در طراحی و ابعاد، قادر به رقابت با تمامی سدان های لوکس جهان اســت. زبان طراحی جدید ولوو در طراحی این محصول دخیل بوده اســت که می‌توان آن را در جای جای خودرو مشاهده کرد. به طور کلی، طراحی این خودرو لوکس شباهت زیادی با اتومبیل هایی همچون XC90 و XC60 دارد و درست همانند اینها در عین سادگی، کاملا لوکس و تجملی به نظر می‌رسد.
 
یک نمایشگر عمودی کاملا کشیده درست در میانه‌ی داشبورد وسط قرار گرفـــــته اســت که هیچ کلید و دکمه‌ای آن را احاطه نکرده اســت. علاوه بر این، چرم مخصوص به کار رفـــــته در صندلی‌ها و شکل ظاهری آن‌ها موجب متفاوت بودن این خودرو با تمامی سدان‌های لوکس بازار می‌شود. دکمه‌های داخل کابین شبیه به الماس هستند و لمس آن‌ها احساس جذابیه به سرنشین خواهد بخشید.
مشخصات فنی و قیمت ولوو اس ۹۰
 

138396 675  سدان نیم میلیاردی ولوو به ایـــران وارد می شود؟ 

S90 به صورت اســتاندارد با سه پیشرانه بنزینی به تولید می‌رسد. نسخه T6 آن که قوی‌ترین مدلش نیز هست، همراه با پیشرانه ۲ لیتری توربو با توان تولید ۳۱۶ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیو‌تن‌متر تولید می‌شود. گیربخس این مدل ۸ دنده‌ای اتوماتیک ساخت شرکت Aisin Japan اســت که می‌تواند نیروی تولیدی را به چهارچرخ خودرو منتقل کند. مدل بعدی T5 نام دارد که می‌توان همراه آن سیستم دو دیفرانسیل را سفارش دارد. تی ۵ نیز با پیشرانه‌ی ۲ لیتری با توان تولید ۲۴۶ / ۲۵۱ اسب بخار و گشتاور ۳۵۰ نیو‌تن‌متر تولید می‌شود. و سرانجام مدل T8 این خودرو لوکس که علاوه بر پیشرانه‌های مدل T6، از ک پیشرانه الکتریکی با قدرت حداکثری ۴۲۰ اسب بخار و گشتاور ۶۴۰ نیو‌تن‌متر تولید می‌شود.
 
این شرکت واردکننده خوردو با وارد کردن هیکو اسپورتیو ولوو اس ۹۰ به صورت مستقیم با خودرو BMW 730Li به رقابت خواهد پرداخت؛ بنابراین باید نهایت احتیاط لازم را در قیمت گذاری و البته ارائه خدمات پس از فطریقه خودرو خود انجام دهد. انتظار می‌رود این سدان لوکس با قمیتی بین ۴۰۰ الی ۵۵۰ میلیون تومان وارد بازار ایـــران شده و به یکی از پرفطریقه‌ترین سدان های لوکس تبدیل شود.

 

138397 855  سدان نیم میلیاردی ولوو به ایـــران وارد می شود؟ 

 

138398 355  سدان نیم میلیاردی ولوو به ایـــران وارد می شود؟ 

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته  سدان نیم میلیاردی ولوو به ایـــران وارد می شود؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.