در مقاله‌ی پیش رو شما را با چند اپلیکیشن پولی آیفون آشنا می‌کنیم که برای مدت محدودی رایگان شده‌اند.

بنا بر رسم هفتگی توما، این هفته نیز چند اپلیکیشن پولی آیفون را که به مدت محدود رایگان شده‌اند، برای شما آماده کرده‌ایم تا در صورت تمایل، قادر به دانلود رایگان آن‌ها باشید. دقت داشته باشید که تمام این اپلیکیشن‌ها به مدت «نامشخص» رایگان شده‌اند؛ بنابراین بهتر اســت قبل از اینکه دوباره به حالت پولی تبدیل شوند، هرچه سریع‌تر برای دانلود آن‌ها اقدام کنید.

SPEEDOMETER (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

fa06546e d8d6 4624 bff1 adefbe4a5ba9 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری شانزدهم)   زوم اپ

اپلیکیشن SPEEDOMETER به شما امکان اندازه‌گیری سرعت حرکت را خواهد داد که در نوع خود بسیار جالب و قابل توجه اســت. این برنامه بر اساس متدها و پارامترهایی که در خود دارد، جا‌به‌جایی شما در نقشه را آنالیز می‌کند و با توجه به نسبت مسیر طی شده به زمانی که مسیر را طی کرده‌اید، اقدام به محاسبه‌ی سرعت تقریبی شما خواهد کرد. این برنامه از دو واحد کیلومتر و مایل پشتیبانی می‌کند و می‌تواند مواردی همچون حداکثر سرعت یا میانگین سرعت را برای شما اندازه‌گیری کند. اســتفاده از برنامه در هر دو حالت افقی و عمودی امکان‌پذیر اســت. زیبایی محیط کاربری از دیگر ویژگی‌های این برنامه به حساب می‌آید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

TextGrabber (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

70405dde 77a6 4159 8248 ec49ebdce8a0 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری شانزدهم)   زوم اپ

TextGrabber اپلیکیشنی برای گوشی‌های آیفون اســت که می‌تواند نوشته‌های موجود در تصــویر‌ها را به متن‌ قابل ویرایش تبدیل کند. نکته‌ی جالب، عملکرد آنی برنامه در تشخیص و تبدیل تصــویر به متن اســت؛ به طوری که کافی اســت دوربین گوشی را مقابل کاغذ مورد نظر بگیرید تا TextGrabber بدون نیاز به ثبت تصــویر، آن را اسکن کند و متن قابل ویرایش را به شما نمایش دهد. اســتفاده از این امکان برای زبان انگلیسی مقدور اســت و جالب‌تر آنکه بعد از تبدیل تصــویر به متن، قادر به تبدیل متن به صدا نیز خواهید بود و می‌توانید به همین سادگی، متنی را از روی کاغذ به یک فایل صوتی تبدیل کنید. این امر به ویژگی در سفرهای خارج از کشور می‌تواند مفید باشد؛ به طوری که کافی اســت هرگاه به کاغذ، دستورالعمل یا سندی برخورد کردید که معنای آن را نمی‌دانستید، TextGrabber را اجرا کنید و بعد از تشخیص متن، مستقیما آن را از داخل اپلیکیشن به بیش از ۱۰۰ زبان ترجمه کنید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

Note-Ify Notes (با قیمت ۰.۹۹ دلار)

bd41d7a1 6daa 46c0 bf99 b27da46b0e73 ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری شانزدهم)   زوم اپ

Note-Ify Notes اپلیکیشنی برای گوشی‌های آیفون اســت که توسط آن می‌توانید یک دفترچه یادداشت کاربردی و قدرتمند در اختیار داشته باشید. البته اپلیکیشن یادداشت‌برداری پیش‌فرض آیفون ممکن اســت نیاز اکثر کاربران را برطرف کند؛ اما همچنان اســتفاده از Note-Ify Notes خالی از لطف نخواهد بود. در این برنامه شما می‌توانید یادداشت‌های خود را بر اساس موضوع آن‌ها پوشه بندی کنید. بخش ظاهری برنامه نیز بسیار بادقت و باسلیقه طراحی شده اســت. شما می‌توانید برای هایلایت کردن یادداشت‌های حیاتی، آن‌ها را به‌صورت رنگی ذخیره کنید تا دسترسی سریع‌تری به آن‌ها داشته باشید. علاوه بر این راه دیگری نیز برای دسترسی ساده‌تر به یادداشت‌های حیاتی وجود دارد که تحت عنوان Favorite Note در اختیار شما قرار گرفـــــته اســت و می‌توانید یادداشت‌های حیاتی را در این دسته قرار دهید. از لحاظ امنیتی نیز می‌توانید یادداشت‌های شخصی خود را با خیال راحت در این برنامه ذخیره کنید؛ چرا که در تنظیمات آن می‌توانید رمز عبور تنظیم کنید تا هیچ‌کس جز خود شما قادر به ورود به برنامه و خواندن یادداشت‌ها نباشد. فونت‌ها، پوسته و رنگ‌های به‌کاررفـــــته در برنامه نیز همگی قابل شخصی‌سازی هستند و می‌توانید ظاهر Note-Ify Notes را آن‌طور که دوست دارید، تغییر دهید.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

BeatPad (با قیمت ۳.۹۹ دلار)

30f5d656 7a04 46b9 b751 0d35efa7b7df ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری شانزدهم)   زوم اپ

BeatPad اپلیکیشنی جالب برای آیفون اســت که ابزارهای کاربردی و جذابی در زمینه‌ی موزیک و آهنگسازی در اختیار شما قرار می‌دهد. این اپلیکیشن که در حال حاضر رایگان شده اســت، صرفا یک اپ سرگرمی و سرگرم‌کننده نیست و کاربرانی که دانش خاصی در موسیقی دارند، می‌توانند اســتفاده‌های تخصصی‌تری نیز از این برنامه داشته باشند. برای مثال می‌توانید تمرین‌های خود حین نواختن پیانوی لمسی را ضبط کنید و دوباره به آن گوش دهید. BeatPad از پخش همزمان چند لاین نیز پشتیبانی می‌کند که پیرو آن می‌توانید با کمی حوصله، در موبایل خود آهنگسازی کنید. علاوه بر شبیه‌ساز پیانو، بخش‌های دیگری همچون تنظیم اکولایزر و … نیز در برنامه وجود دارد تا کاربرد آن بیش از پیش شود‌.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

Line Birds (با قیمت ۰.۹۹ دلار)

88d44c8a ce12 4c4d 9d53 8829dd66d41b ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری شانزدهم)   زوم اپ

Line Birds یک بازی ساده اما بسیار جذاب اســت که مطمئنا می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند‌. در این بازی که گرافیک دلنشینی نیز دارد، شما کنترل یک پرنده را در اختیار دارید که باید با پرش‌های دقیق و بجا، بدون برخورد به موانع بازی مسیر پیش رو را طی کنید تا بهترین رکوردی را که می‌توانید، به ثبت برسانید‌. موسیقی بازی نیز اگرچه پروژه عظیمی به حساب نمی‌آید؛ اما خوشبختانه در سطح بسیار خوبی قرار دارد و گیمر را در طول بازی به بهترین شکل همراهی می‌کند‌.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir به توما معرفی کنید

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته ۵ برنامه پولی آیفون که به مدت محدود رایگان شده‌اند (سری شانزدهم) – زوم اپ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.