همراه اول ضمن بازگرداندن بسته‌های شبانه و نامحدود اینترنت خود، بسته‌های دیتای ارزان‌تری هم برای عید فطر معرفی کرد.

مقاله‌ی مرتبط:

همراه اول که در اطلاعیه‌های اخیر خود خبر از حذف تعدادی از بسته‌های دیتای خود داده بود، به مناسبت عید فطر بسته‌های حذف‌شده را بازگرداند و همچنین بسته‌های جدید و ارزان نوترینوی خود را معرفی کرد.

همراه اول در طرح جدید خود بسته‌های متنوع اینترنت همراه را برای تابستان ارائه کرد.

c05b8e14 2880 4e4b 8ad6 2e1ab57d5212 همراه اول در کنار ارائه بسته‌های ویژه‌ی عید فطر، بسته‌های اینترنت خود را بازگرداند

این شرکت در اطلاعیه‌ی قبلی خود، علت حذف برخی بسته‌های اینترنتی‌اش را دستور سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص رعایت کف قیمت بسته‎های اینترنت اعلام کرده بود. این موضوع با اعتراض کاربران همراه اول مواجه شد و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده‌ داده بود که موضوع را پیگیری می‌کند. واعظی امروز در اینستاگرام نوشت:

عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت الهی را به همه مسلمانان جهان به‌ویژه هم‌وطنان عزیز، تبریک می‌گویم، همان‌طور که وعده دادم، بسته‌های اینترنتی جدید توسط اپراتورها ارائه شده و به‌منظور حمایت از تولیدات داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سازمان تنظیم مقررات خواســتم که ضمن بررسی شرایط بازار، مصوبه‌ای برای خاتمه دادن به فطریقه اینترنت در بازار اینترنت ثابت L و آغاز ارائه سرویس نامحدود در این بخش تهیه و تا قبل از پایان دولت یازدهم برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات ارائه کند.

در نهایت با موافقت سازمان تنظیم مقررات، همراه اول ضمن بازگرداندن بسته‎های نامحدود و شبانه‌ی قبلی، بسته‌های مناسب بازار را برای عید فطر ارائه داد.

این بسته‌ها از ۵ تیر لغایت ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۶ ارائه می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت همراه اول مراجعه کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته همراه اول در کنار ارائه بسته‌های ویژه‌ی عید فطر، بسته‌های اینترنت خود را بازگرداند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.