اســتودیوی سَند، نسخه‎ی جدید اپلیکیشن ایردروید را با قابلیت‌های جدید، بهبود عملکرد و بهینه‌سازی فایل منیجر عرضه کرد.

حتما برای شما هم پیش‌آمده اســت که بخواهید گوشی هوشمند یا تبلت اندروید خود را از طریق رایانه‌ی شخصیتان مدیریت کنید. برنامه ایردروید یکی از ابزار‌های کاربردی موجود برای کنترل گوشی‌های هوشمند اندروید از طریق رایانه اســت. این برنامه از زمان رونمایی تاکنون، توانسته اســت جایگاه خود را در دستگاه‌های اندرویدی به‌خوبی باز کند و در میان نرم‌افزارهای مشابه، خودی نشان دهد.

مقاله‌ی مرتبط:

با داشتن این برنامه روی دستگاه اندرویدی خود می‌توانید به‌آسانی و در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق اتصال اینترنت، مدیریتی کلی روی گوشی اندروید خود داشته باشید. این اپلیکیشن کاملا بی‌نقص اســت و به‌محض بهره‌برداری از آن دیگر به فکر کابل برای اتصال بین موبایل و پی‎سی نخواهید بود. بااینکه امکانات بی‌شماری در این اپلیکیشن نهفته شده اســت؛ این نرم‎افزار کاملا در مرورگر اجرا می‌شود و برخلاف نرم‌افزارهای مشابه مدیریت اندروید، احتیاج به نصب برنامه‌های اضافه روی رایانه‎ی کاربر ندارد.

ac51b981 3ab5 4828 a63a 47340fd419b0 نسخه دسکتاپ ایردروید با تغییرات و بهینه‌سازی عملکرد فایل ‎منیجر عرضه شد

اســتودیوی سَند (SAND)، توسعه‌دهنده این نرم‌افزار، نسخه ۳.۵ کلاینت دسکتاپ ایردروید را با بهبود و تغییرات کلی در فایل منیجر ارائه کرد. در نسخه‌ی جدید، با اضافه شدن امکاناتی نظیر تب نیو‎فولدر، ظاهر قسمت فایل ‎منیجر اپلیکیشن که فایل‌های دستگاه اندرویدی را نشان می‌دهد، بسیار شبیه به فایل‎ منیجر سیستم‌عامل مورداســتفاده‌ی کاربر شده اســت. قابلیت درگ اند دراپ برای هرچه راحت‌تر شدن انتقال اطلاعات بین کامپیوتر و دستگاه موبایل در این نسخه اضافه‌ شده اســت.

140b84e7 f63a 4386 84b1 43e60f8f0aa2 نسخه دسکتاپ ایردروید با تغییرات و بهینه‌سازی عملکرد فایل ‎منیجر عرضه شد

در این نسخه کاربران می‌توانند تمام تصــویر‌های موجود در گوشی هوشمند خود را با یک کلیک به‌راحتی مشاهده، دریافت یا پاک کنند.

98144fc4 2cb4 40d8 827b 84c7f60cdf46 نسخه دسکتاپ ایردروید با تغییرات و بهینه‌سازی عملکرد فایل ‎منیجر عرضه شد

نسخه جدید اپلیکیشن ایردروید برای دسکتاپ را می‌توانید از این لینک‌ دریافت کنید.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته نسخه دسکتاپ ایردروید با تغییرات و بهینه‌سازی عملکرد فایل ‎منیجر عرضه شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.