713702 602 محافظ مخصوص ترامپ هم در فهرست مظنونین پرونده روسیه قرار گرفـــــت

شبکه خبری «ا بی سی» به نقل از برخی منابع کاخ سفید آمریکا فاش کرد، کمیته اطلاعات سنای آمریکا در نظر دارد «کیت شیلر» سرپرست پیشین محافظان ترامپ و مشاور عملیاتی فعلی وی در کاخ سفید را نیز در رابطه با پرونده روسیه به دادن توضیحات فرا بخواند.

شبکه ا بی سی روز پنجشنبه نقل کرد، کمیته اطلاعات سنای آمریکا کیت شیلر سرپرست تیم حراســت دونالد ترامپ که در حال حاضر سرپرستی تیم عملیات حراســتی کاخ سفید را نیز به عهده دارد برای دادن پاسخ به سئوالاتی در مورد روابط تیم ترامپ با مقامات روسی و تبانی محتمل او و اطرافیانش با کرملین در زمان کمپین‌های انتخاباتی فرا بخواند.

احضار شیلر که پس از کناره گیری از اداره پلیس نیویورک در ســال ۱۹۹۷ سرپرستی حراســت سازمان ترامپ را بعهده گرفـــــت، نشانه تازه‌ای از گسترش دامنه این تحقیقات به حلقه داخلی اطرافیان ترامپ اســت که علاوه بر مایکل فلین مشاور امنیت ملی مستعفی او، راجر اســتون یار دیرین و رایزن عقیدتی ترامپ، پال منافورت رئیس پیشین کمپین‌های انتخاباتی و جرد کوشنر داماد و مشاور ارشد او را نیز در بر می‌گیرد.

در این میان کوشنر، فلین و منافورت هر سه آمادگی خود برای دادن توضیحات به این کمیته اعلام کرده و مدعی شده‌اند که در مورد این پرونده جنجالی مرتکب هیچ خلافی نشده‌اند.

تا حالا نه خود کیت شیلر و نه رایزنان کمتیه مذکور و افشا کنندگان این خبر حاضر به دادن اطلاعات بیشتر در مورد این فراخوان محتمل نشده‌اند.

ای بی سی یاد آور شده اســت که شماری از کارکنان رسمی کاخ سفید در گفت وگو با این شبکه، خبر یاد شده را تایید کرده و گفته‌اند انتظار دارند به زودی فراخوان رسمی این کمیته به مسئولان کاخ سفید ابلاغ شود.

شیلر کسی اســت که حکم غیر منتظره اخراج جیمز کومی رئیس پیشین اف بی آی را از طرف رئیس جمهوری آمریکا به او ابلاغ کرده بود. گفته می‌شود در سفر جرد کوشنر داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به کشور عراق نیز او را همراهی می‌کرده اســت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته محافظ مخصوص ترامپ هم در فهرست مظنونین پرونده روسیه قرار گرفـــــت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.