آنچه “ماه عسل” ۹۶ را با دیگر برنامه های تلویزیونی متمایز کرد پویش خیرخواهانه ای بود که در آن شکل گرفـــــت و با اســتقبال بی سابقه مردم در ماه رمضان مواجه شد.

توما – برنامه «ماه عسل» ماه رمضان امســال نیز به عنوان یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون با اســتقبال مخاطبان مواجه شد.

 این اســتقبال در حالی رقم خورد که تلویزیون در ماه رمضان ۹۶ برنامه های قابل اعتنایی نداشت و بر خلاف برخی ســال ها که سریال های پرمخاطبی مانند آثار رضا عطاران و سیروس مقدم در آن پخش می شد، امســال با بی برنامه ترین و فقیرترین کنداکتور سیما در ســال های اخیر مواجه بودیم.

در این میان برنامه “ماه عسل” به عنوان برنامه ای که پشتوانه یک دهه اســتقبال مردمی را در کنار خود می دید، امســال نیز با حضور احسان علیخانی در مقام مجری و تهیه کننده با اســتقبال مردمی در ساعت و دقایق منتهی به افطار روی آنتن شبکه سوم سیما رفـــــت.

resized 713050 691 ماه عسل؛ از برنامه تلویزیونی تا پویش خیرخواهانه

آرش ظلی پور، برنامه ریز “ماه عسل”  و دستیار احسان علیخانی در گفت و گو با “توما” با اعلام اینکه این برنامه از نیمه ی ســال گذشته پیش تولید خود را آغاز کرد، افزود: در ابتدا چند کارگروه تشکیل و جلسات اتاق فکر برگزار شد تا به فرم مورد نظر برای برنامه در ســال ۹۶ برسیم.

او با اشاره به اینکه حضور کارشناسان و مشاوران متخصص در برنامه امســال به عنوان یک عنصر پررنگ مورد تاکید همه عوامل بود، تصریح کرد: سوژه ها و موضوع های مورد نظر برنامه را در اختیار کارشناسان و متخصصانی از رشته های مختلف مانند روان شناسی و جامعه شناسی قرار دادیم تا نظرات خود را بیان کنند و با تکیه بر همین نظرات و سناریو از پیش تعیین شده برنامه به صورت هر شب روی آنتن می رفـــــت.

ظلی پور با بیان این نکته که همواره برای احسان علیخانی و تیم “ماه عسل” بررسی نظر منتقدان برنامه حائز اهمیت بوده اســت، افزود: این که گفته می شود تولید کنندگان “ماه عسل” به نظر منتقدان برنامه اهمیتی نمی دهند، بی انصافی اســت و ما حتی به صورت روزانه شبکه های اجتماعی را به عنوان بخش حیاتیی که بازتاب افکار جامعه اســت، دقیق رصد می کنیم.

اما آنچه که “ماه عسل” ۹۶ را با دیگر برنامه های تلویزیونی متمایز کرد پویش خیرخواهانه ای بود که در آن شکل گرفـــــت و با اســتقبال بی سابقه مردم در ماه رمضان مواجه شد. طرح محسنین در برنامه “ماه عسل” با اســتقبال و حمایت بیش از ۵۱۰ هزار نفر منجر به جمع آوری مبلغی بیش از ۱۷ میلیارد تومان شد تا بابت آزادی زندانیان نیازمند هزینه شود.

این پویش خیرخواهانه را می توان به عنوان یک دستاورد کم نظیر و بی سابقه در تاریخ برنامه های تلویزیونی سیما ثبت و تا مدت ها از آن یاد کرد.

“ماه عسل” را با تمام قوت‎ها و ضعف‎هایش چه دوست داشته باشیم و چه دوست نداشته باشیم به عنوان یک برنامه تلویزیونی موفق و پرمخاطب باید تقدیر کرد و بابت تلاش های احسان علیخانی و تیم او خداقوت گفت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ماه عسل؛ از برنامه تلویزیونی تا پویش خیرخواهانه اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.