ماجرای این کودک آزاری اواخر بهمن ســال گذشته از آن جا لو رفـــــت که زن جوانی کودک ۶ ســاله ای را به یکی از مراکز درمانی رساند.

140269 267 ماجرای کودک آزاری هولناک

رسیدگی به پرونده یک کودک آزاری هولناک در حالی دردادسرای عمومی و انقلاب مشهد ادامه دارد که بنا به گفته خواهر این کودک وی تاکنون چند بار مورد عمل جراحی پلاســتیک قرار گرفـــــته اســت.
 
به نقل روزنامه خراسان، ماجرای این کودک آزاری اواخر بهمن ســال گذشته از آن جا لو رفـــــت که زن جوانی کودک ۶ ســاله ای را به یکی از مراکز درمانی رساند. توما درمانگاه با دیدن وضعیت وخیم کودک بلافاصله او را با آمبولانس به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) انتقال دادند و بدین ترتیب نوید کوچولو حدود یک ماه در بیمارستان بستری شد.
 
خواهر بزرگ نوید درباره این حادثه تلخ گفت: آن روز از مرکز درمانی با من تماس گرفـــــتند که برادر کوچکم دچار سوختگی های شدیدی شده اســت با شنیدن این سخنان بلافاصله به مرکز درمانی رفـــــتم و با دیدن زخم های دلخراش روی اندام مختلف برادرم شوکه شدم.

 

آن روز به پلیس مراجعه کردم و پس از آن که وکیلی برای احقاق حق کودک ۶ ســاله گرفـــــتم پرونده ای تشکیل شد و در شعبه ۲۱۳ دادسرای مشهد مورد رسیدگی قرار گرفـــــت. هم اکنون نیز مادر و ناپدری نوید با صدور قرار قانونی تا زمان رسیدگی به پرونده آزاد هستند و به یکی از شهرستان ها نقل مکان کرده اند و من دیگر از آنان خبری ندارم.
 
شاکی این پرونده درباره چگونگی ماجرای ازدواج پدرش و یک زن جوان نیز گفت: حدود ۸ ســال قبل پدرم دچار بیماری شد و ما برای او پرستار زن اســتخدام کردیم که بعد از مدتی آن زن با پدرم ازدواج کرد و حاصل این ازدواج «نوید» بود ولی دی ماه ســال ۹۴ پدرم در بیمارستان فوت کرد و مادر نوید نیز با مرد جوان دیگری ازدواج کرد و من از او خبری نداشتم تا این که در جریان کودک آزاری قرار گرفـــــتم.
 
وی به نقل از برخی توما معالج مدعی شد که ناپدری نوید او را با فندک می سوزاند و همچنین با سوزن وی را شکنجه می کرد اما آن ها نوید را ترسانده بودند و در مراحل اولیه نوید هم موضوع را از ترس انکار و عنوان می‌کرد که خودش آبجوش را روی بدنش ریخته اســت ولی بعد از گذشت مدتی که در کنار خانواده احساس آرامش کرد پرده از شکنجه های ناپدری برداشت.

 

شاکی پرونده که مدعی اســت هم اکنون قیمومیت برادرش را به عهده دارد افزود: نوید پس از طی دوره درمان به بهزیستی انتقال یافت اما من به شدت پرونده اش را پیگیری کردم تا حقی از این کودک مظلوم تضییع نشود.
 
نوید هم که هنوز آثار زخم های زیادی بر اندامش نمایان بود(عــکس مقابل) گفت: ناپدری ام مرا با فندک می سوزاند و در حمام با تیغ بدنم را می برید و گاهی هم به من سوزن می زد.
 
تحقیقات بیشتر درباره این پرونده با صدور دستورات ویژه قضایی در حالی ادامه دارد که شاکی پرونده از وکلای دلسوز خواســت او را تا رسیدن به نتیجه نهایی در این پرونده یاری کنند.
 
 

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ماجرای کودک آزاری هولناک اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.