تازه‌ترین عــکــس هـا تبلیغاتی فاش شده، به عرضه نوکیا ۸ به‌عنوان گوشی پرچم‏‌دار جدید نوکیا اشاره دارند. این مدل در ماه جاری میلادی به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد.

با وجود اســتقبال خوب از گوشی‌های میان‎رده نوکیا، به نظر می‌‏رسد که این سازنده برای عرضه گوشی پرچم‎دار جدید خود به بازار چندان عجلهای ندارد؛ زیرا با وجود معرفی گوشی‌های پرچم‎دار بسیاری از سازندگان دیگر، نوکیا هنوز گوشی رده‌بالایی با مشخصات سخت‎افزاری خیرهکننده عرضه نکرده اســت.  

مقاله‌های مرتبط:

پیش‌تر اعلام شده بود که نوکیا ۹، نام تجاری اســت که شرکت سازنده برای عرضه اولین گوشی پرچم‏دار اندروید خود به بازار در نظر گرفـــــته اســت. با این وجود، شایعات جدید با گمانه‎زنی‌های گذشته در مورد پرچم‎دار جدید شرکت نوکیا چندان همخوانی ندارند؛ زیرا آخرین اطلاعات منتشرشده، نشان میدهد که نوکیا ۸ برای عرضه به‌عنوان پرچم‎دار این شرکت فنلاندی در نظر گرفـــــته شده اســت.

2dc0aa1f 71e0 4d02 bacf e5f399c0b5bc عــکــس هـای از نوکیا 8 مجهز به سنسور عنبیه، به‌عنوان پرچمدار جدید نوکیا فاش شد

این‎طور که پیدا اســت، نوکیا ۸ از یک سیستم تشخیص چهره اســتفاده خواهد کرد؛ البته، باید توجه داشت که سیستم تشخیص چهره در گوشی پرچمدار جدید نوکیا، به هیچ عنوان با سنسور اثر انگشت جایگزین نخواهد شد. به همین جهت، کاربران همچنان می‌توانند از سنسور اثر انگشت برای احراز هویت خود اســتفاده نمایند. البته، محل جای‌گیری حسگر اثر انگشت هنوز مشخص نشده اســت.

نوکیا ۸ به همان مشخصات سخت‎افزاری مجهز شده اســت که پیش‌‏تر برای گوشی نوکیا ۹ انتظار داشتیم. به همین جهت، این مدل از یک صفحه‎نمایش ۵.۳ اینچی Quad HD اســتفاده خواهد کرد که در اطراف و بالا و پایین نمایشگر، حاشیه بسیار کمی دارد.

854a6d47 30fa 4cf0 83a0 68db28a1a6aa عــکــس هـای از نوکیا 8 مجهز به سنسور عنبیه، به‌عنوان پرچمدار جدید نوکیا فاش شد

هم‎چنین گمانه‏‌زنی‎ها در مورد گوشی پرچمدار جدید نوکیا، نشان می‌دهند که نوکیا ۸ با یک دوربین دوتایی عرضه خواهد شد؛ البته در عــکــس هـا تبلیغاتی منتشرشده چنین قابلیتی وجود ندارد. علاوه‎ بر این، اعلام شده اســت که این مدل با پردازنده هشت هسته‎ای پرچمدار اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام در دسترس قرار میگیرد و به چهار یا شش گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده اســت.

شرکت نوکیا تصمیم دارد نوکیا ۸ را به‌عنوان پرچم‎دار جدید خود در ماه جاری میلادی معرفی نماید. با صرف ‌نظر کردن از اینکه نام نهایی گوشی رده‎بالای اندروید نوکیا چه خواهد بود، شایعات نشان میدهد که این مدل با برچسب قیمتی ۶۹۹ دلار روانه بازار خواهد شد که آن را در مقایسه با برخی از پرچم‎داران اندروید امســال، به گزینه مناسب‌تری مبدل می‎سازد.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته عــکــس هـای از نوکیا ۸ مجهز به سنسور عنبیه، به‌عنوان پرچمدار جدید نوکیا فاش شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.