139356 647 سهامداران معترض بورس را به هم ریختند

عده‌ای از سهامداران و فعالان بازار سرمایه که اکثر آنها سهامداران خرد هستند، امروز به بهانه نامساعد بودن وضعیت بازار سرمایه و ضرر و زیان‌هایی که متوجه آنها اســت، اعتراضات شدیدی را مطرح کردند و با طرح شعارهایی بازار سرمایه را بر هم ریختند.
 
به نقل تسنیم، این عده از سهامداران با شکستن شیشه‌ها، پرتاب سطل‌های زباله و با فریادهایی وضعیت بورس را بر هم زدند و البته تماس‌هایی نیز با پلیس ۱۱۰ نیز برقرار شد و در عین حال دو ردیف اول کارگزاری‌ها نیز خالی شده اســت.

 
روایت مدیر بورس از تجمع سهامداران در تالار حافظ

در همین حال مدیر روابط عمومی و بین الملل بورس تهران درباره تجمع امروز سهامداران در تالار حافظ توضیح داد و گفت: این رویداد ارتباطی به وضعیت نامساعد بازار نداشته و صرفا” مربوط به سهامداران کنتورسازی ایـــران بود.

حمید روح بخش در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره تجمع و اعتراض امروز برخی سهامداران در تالار معاملات حافظ، اظهار داشت: بر خلاف انچه برخی رسانه ها اعلام کردند، این رویداد ارتباطی به وضعیت نامساعد بازار نداشته و صرفا” مربوط به سهامداران کنتورسازی ایـــران بود.

وی ادامه داد: این گروه از سهامداران که حدود ۷۰ تا ۸۰ نفر بودند، صبح امروز با حضور در تالار حافظ و نصب نوشته هایی ، خواهان تعیین تکلیف پرونده کنتور سازی بودند که از ســال گذشته به دلیل تخلفات مدیران آن، با دردسراتی مواجه شده اســت.

این مقام مسئول افزود: در این رویداد برخی از معترضین با ایجاد بی نظمی، به زور وارد تالار طبقه همکف معاملات شدند و طی آن برخی معامله گران حاضر در تالار هم اقدام به ترک محل اســتقرار کردند اما با حضور سریع انتظامات بورس تهران، این چند نفر هم به بیرون هدایت شدند.

روحبخش در برابر این سئوال که وضعیت کنونی متعرضین چگونه اســت؟ به بورس پرس گفت: هیجان های اولیه معترضین فروکش کرده و در حال حاضر سهامداران معترض به وضعیت کنتور سازی در نیم طبقه تالار معاملات حضور دارند.

براساس این گزارش، سهامداران کنتورسازی که پیش از این نیز در دهمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه در غرفه سازمان بورس و همچنین مقابل ساختمان سازمان بورس دست به تجمع زده بودند، امروز علاوه بر نصب بنرهایی با محتوای ابطال معاملات گذشته این شرکت ، شعارهایی علیه مسئولان بورس و وزیر اقتصاد سر داده و خواهان رسیدگی مسئولین به وضعیت این شرکت شدند.

 

 

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته سهامداران معترض بورس را به هم ریختند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.