مدافع تیم ملی کشورمان در تمرینات تیم جدیدش حاضر شد.

به نقل ایلنا، رامین رضاییان بعد از یک فصل بازی برای پرسپولیس تصمیم به جدایی از این تیم گرفـــــت و دقیقا یک ســال قبل به همراه مهدی طارمی در تمرینات ریزه اسپور ترکیه شرکت کرد ولی در نهایت به جمع سرخ پوشان بازگشت و البته فصل را با تیم برانکو ایوانکوویچ به پایان نبرد.

325122 935 رامین رضاییان بالاخره آبی‌پوش شد!

این مدافع راســت که با تمرینات اختصاصی و با وجود دوری از شرایط بازی، به ترکیب تیم ملی بازگشت و مقابل ازبکستان به میدان رفـــــت در هفته‌های اخیر شایعه حضورش در اســتقلال تهران بود ولی عنوان می‌کرد علاقه دارد راهی اروپا شود و فصل آینده به‌عنوان لژیونر فعالیت داشته باشد.

رضاییان روز گذشته به بلژیک سفر کرد و نخستین تمرین خود را با تیم اوستنده انجام داد که اتفاق جالب آبی بودن رنگ پیراهن تمرینی این تیم همانند ریزه اسپور که ســال قبل در تمرینات آن حضور یافت، اســت.

این مدافع راســت ملی‌پوش ایـــرانی برای پیوستن به اوستنده بلژیک یک رقیب اروپایی دارد و قرار اســت کادر فنی این تیم از بین دو وینگری که در تمرینات حضور دارند، یک نفر را انتخاب و قراردادش را نهایی کنند.

با وجود اینکه رضاییان در بلژیک حضور دارد و با اوستنده تمرین می‌کند اما گفته می‌شود باشگاه اســتقلال نیز به این بازیکن اولتیماتوم داده تا روز چهارشنبه هفته جاری تصمیم نهایی خود را درباره تیم فصل آینده‌اش اعلام کند.

با این حال مدیر برنامه رضاییان می‌گوید قرارداد رضاییان با اوستنده بلژیک تا پایان هفته جاری امضاء می‌شود.

325125 217 رامین رضاییان بالاخره آبی‌پوش شد!
325123 474 رامین رضاییان بالاخره آبی‌پوش شد!

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته رامین رضاییان بالاخره آبی‌پوش شد! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.