گلکسی نوت ۸ سامسونگ احتمالا اولین گوشی پرچم‌دار این شرکت اســت که از دوربین دوگانه بهره می‌برد؛ این دوربین عملکردی مشابه گوشی‌های هواوی خواهد داشت.

هنوز چند ماه تا معرفی رسمی گوشی پرچم‌دار جدید سامسونگ، یعنی گلکسی نوت ۸ باقی مانده؛ اما تقریبا تمام جزئیات این گوشی تا به امروز مشخص شده اســت.

اگر به یاد داشته باشید، سامسونگ در جریان کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ از چهار زیرمجموعه‌ی فناوری حسگر ISOCELL رونمایی کرد که به شرح زیر هستند:

  • حسگر ISOCELL Bright که عــکــس هـای واضح با رنگ‌های طبیعی و نویز کم ثبت می‌کند.
  • حسگر ISOCELL Fast  که می‌تواند حتی در تاریکی، به‌سرعت روی سوژه‌های در حال حرکت فوکوس کند.
  • حسگر ISOCELL Slim  که از پیکسل‌های کوچکی با اندازه‌ی ۰.۹ تا یک میکرومتر اســتفاده می‌کند تا بتواند کیفیت عکاسی عالی در دستگاه‌های باریک فراهم کند.
  • حسگر ISOCELL Dual که از دو دوربین در شرایط و حالت‌های مختلف اســتفاده می‌کند و امکانات جدید و جذابی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

از این چهار زیرمجموعه، آخرین مورد قرار اســت در گلکسی نوت ۸ اســتفاده شود.

1fd836d2 1a6f 4a79 9ccd 792322d7b658 دوربین دوگانه گلکسی نوت 8 مشابه پرچمداران هواوی اســت

مقاله‌ی مرتبط:

با توجه به اطلاعات منتشرشده تا به امروز، گلکسی نوت ۸ به سیستم دوربین دوگانه مجهز شده اســت؛ اما برخلاف اکثر شرکت‌ها که از دوربین دوم برای زوم اپتیکال اســتفاده می‌کند، دوربین دوم نوت ۸، شرایطی مشابه گوشی‌های پرچم‌دار هواوی دارد؛ بدین معنی که یکی از دوربین‌ها عــکــس هـا رنگی و دیگری عــکــس هـا سیاه‌وسفید ثبت می‌کند. این مورد کمک می‌کند تا جزئیات بیشتری ثبت شود و عــکــس هـا واضح‌تر شوند. نظر شما در مورد دوربین دوگانه گلکسی نوت ۸ چیست؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته دوربین دوگانه گلکسی نوت ۸ مشابه پرچمداران هواوی اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.