دندانپزشک خوب در غرب تهران

از مهمترین موضوعاتی که برای حفظ سلامت دهان و دندان باید به آن توجه کنیم، داشتن یک دندانپزشک خوب است که بتوانیم به او اعتماد کنیم. هنگام انتخاب دندانپزشک باید دقت کنیم تا ناچار نشویم مرتب دکترمان را عوض کنیم. محیط دندانپزشکی معمولاً برای بار اول همراه با استرس است.
یک دندانپزشک خوب علاوه بر اینکه ما را درمان می‌کند، از پرونده‌ی پزشکی و دندانپزشکی ما نیز مطلع است، رفتارهای ما را می‌شناسد و می‌داند چگونه با ما رفتار کند تا استرس‌ ما کاهش بیابد.

دندانپزشک خوب در غرب تهران

انتخاب دندانپزشک خوب در غرب تهران

جهت انتخاب بهترین دندانپزشک باید چند نکته را در نظر بگیریم:
• شهر و منطقه‌ی محل سکونت اولین نکته‌ای است که باید در نظر بگیریم به طور مثال اگر در غرب تهران زندگی یا کار می‌کنیم به دنبال دندانپزشک خوب در غرب تهرانباشیم.
• یکی از مزایای یک دندانپزشک خوب به روز بودن او و شرکت در دوره‌های مختلف مرتبط با دندانپزشکی و داشتن certificate‌ های مربوط به آنهاست.
• یک دندانپزشک خوب باید اولویت خود را سلامت بیمار قرار دهد و راهنمای بیمار برای درمانهای صحیح، به موقع و با هزینه‌ی منطقی باشد. دندانپزشکان را در جهت پیشگیری کردن و همچنین درمان کردن آموزش داده‌اند.
• دندانپزشک وظیفه دارد ابتدا نیازهای درمانی بیمار را شناسایی کند و سپس بنابر اولویت منافع بیمار شروع به درمان کند.
• دندانپزشک خوب هیچگاه بدون اطلاع از شرایط دندانهای بیمار شروع به کار نمی‌کند و همیشه قبل از انجام هر گونه درمان دندانپزشکی اول از بیمار تقاضا می‌کند که از دندانهای فک بالا و پایین عکس رادیوگرافی تهیه کند و در اختیار او قرار دهد، با وجود عکس OPG باز هم هنگام درمانهای مثل درمان ریشه یا همان عصب کشی اگر نیاز باشد عکس‌های تکی کوچکی نیز با دستگاه مخصوص از دندان بیمار تهیه می‌کند.
• بیمار می‌تواند قبل از انتخاب دندانپزشک بیوگرافی او را مطالعه کند و به اندازه‌ی کافی راجع به او تحقیق کند. اطلاعاتی درباره‌ی محل فارغ التحصیلی دندانپزشک به تصمیم‌گیری بیمار کمک می‌کنند. مسلماً اگر دندانپزشک زیر نظر اساتید برتر با آموزشهای حرفه‌ای تر قرار گرفته باشد در نحوه‌ی درمان بیمار توسط او تأثیرگذار است.
• توصیه‌ی ما به تمام کسانی که به دنبال دندانپزشک خوب در غرب تهران هستند، این است که از سایت دکتر سعید میرزائی دیدن فرمایند، بر کسی پوشیده نیست که مطالعه‌ی مقالات و مشاهده‌ی نمونه‌ کارهای ایشان در پیدا کردن بهترین دندانپزشک به تمام افرادی که قصد انجام هر گونه درمان دندانپزشکی دارند، کمک می‌کند.

برخی خدمات زیبایی دندانپزشکی

لمینت دندان

با افزایش تعداد افرادی که اقدام به انجام لمینت دندان می نمایند ، این روز جزء محبوب ترین روش های اصلاح طرح لبخند به شمار می آید. در طی این روش ابتدا باید دندان ها تراش داده شود . انجام لامینت دندان بدون تراش دهی ممکن نمی باشد. سپس از دندان قالب تهیه می گردد. قالب تهیه شده در لابراتوار فرستاده می شود و سپس بعد از دو هفته ساخته و در دندان های مراجعه کننده قرار داده می شود.

انتخاب رنگ در لامینت دندان نسبت به سایر روش ها بیشتر است  بنابراین رنگ طبیعی تری می توان انتخاب نمود.

ماندگاری لامینت دندان در صورت رعایت بهداشت بسیار بیشتر است.

هزینه این روش نیز کمی بالاتر از سایر روش های موقتی است.

کامپوزیت دندان

یکی دیگر از روش های بسیار مناسب در زمینه اصلاح طرح لبخند ، استفاده از کامپوزیت دندان است . کامپوزیت بر خلاف لمینت دائمی نیست و می توان بعد از مدتی اگر تمایل داشته باشید، برداشتن کامپوزیت دندان را انجام دهید. این روش در یک جلسه قابل انجام است.

بلیچینگ دندان

سفید کردن دندان با روش بلیچینگ یکی از روش های پر طرفدار به منظور رفع رنگ زرد روی دندان ها به شمار می آید.

این کار را هم می توان در مطب و هم در منزل استفاده نمود.

روکش دندان

استفاده از روکش دندان باعث بهبود بخشیدن به ظاهر دندان می گردد . این روش طی دو جلسه قابل انجام است.

درمان پوسیدگی دندان

مشکلات بسیاری باعث ایجاد پوسیدگی در دندان ها می گردد. وراثت، بزاق دهان، عدم رعایت بهداشت و … می تواند از دلایل رایج ایجاد این مشکل به شمار آیند. پوسیدگی دندان ها باعث تحلیل رفتن دندان ها نیز می شود.

دلایل مهم بودن انتخاب یک دندانپزشک ماهر

انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی می تواند تاثیر بسیاری در بهبود شرایط شما داشته باشد . هنگامی که شما به یک دندانپزشک ماهر و با تجربه مراجعه می نمایید، باید بتواند بهترین تشخیص را برای شما بدهد، انتخاب مناسب ترین روش درمانی نیز از مهارت های یک دندانپزشک به شمار می آید. بنابراین برای انتخاب دندانپزشک خود نهایت دقت را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =