714185 591 خوردبین: طارمی دنبال رفـــــتن اســت

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه نمی خواهد مهدی طارمی را ازدست بدهد برهمین اساس تمام سعی خود را برای حفظ این بازیکن بکار گرفـــــته اســت اما این بازیکن خودش می خواهد برود.

به نقل ایرنا؛‌ محمود خوردبین عصر شنبه در حاشیه تازه ترین تمرین پرسپولیس با بیان اینکه تمرینات تیم صبح و بعد از ظهر به خوبی درحال انجام اســت و فشار خاصی روی بازیکنان نداریم،افزود: تمرینات تا پیش از آغاز اردوی تدارکاتی در اوکراین به همین منوال ادامه خواهد داشت.

در ادامه خبرنگاری درباره پیوستن رامین رضاییان به اســتقلال از سرپرست تیم پرسپولیس سئوال کرد که وی ادامه داد: پیوستن رامین رضاییان به اســتقلال ربطی به من ندارد او بازیکن آزاد اســت و هرکجا که می خواهد می تواند برود.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درپاسخ به سئوال دیگری مبنی براینکه آیا دیدار تیم های پرسپولیس واســتقلال در آلمان برگزار خواهد شد،عنوان کرد: همه چیز فعلا درحد حرف اســت ،اما اگر بازی برگزار شود از آن اســتقبال خواهیم کرد و بازی خوبی خواهد شد.

خوردبین درپاسخ به این سئوال که به نظر می رسد سازمان صدا و سیما هیچ برنامه ای برای پخش مستقیم این دیدار احتمالی درآلمان ندارد، تصریح کرد:‌پخش شدن و یا نشدن این بازی به ما ارتباطی پیدا نمی کند،باشگاه در این خصوص تابع تصمیم حمایت کننده مالی اســت اگر بشود ما بازی خواهیم کرد و به سایر موارد کاری نداریم.

وی درباره تاریخ برگزاری شهرآورد احتمالی پرسپولیس و اســتقلال در آلمان نیز گفت:‌ پس از برگزاری اردوی تدارکاتی در اوکراین به آلمان می رویم اگر بشود با اســتقلال بازی خواهیم کرد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سئوال دیگری درخصوص جدایی مهدی طارمی نیز عنوان کرد:‌هیچ باشگاهی چنین بازیکن مناسبی را از دست نمی دهد و مسئولان پرسپولیس نیز نسبتد حفظ طارمی هستند اما خودش نمی خواهد بماند و اصرار دارد که به تیم دیگری برود.

خوردبین درباره جذب بازیکن عراقی مد نظر برانکو نیز گفت:خبری از پیوستن این بازیکن به تیم ندارم اما می دانم برانکو بدنبال جذب این بازیکن اســت.

خوردبین درپاسخ به سئوالی مبنی براینکه آیا پرسپولیس بازیکنان خوبی جذب کرده اســت ونظرتان راجع به خریدهای تیم اســتقلال چیست، با کنایه خطاب به خبرنگار سوال کننده،گفت: به نظر می رسد شما اســتقلالی هستید که به تمرین پرسپولیس آمده اید،‌ما بازیکنان خوبی گرفـــــته ایم و به خرید های حریف کاری نداریم.

وی درباره برگزاری دیدار سوپر جام باشگاه های کشور بین تیم های پرسپولیس و نفت تهران در تاریخ ۳۰ تیرماه نیز گفت: به طورحتم این بازی برگزار خواهد شد و درحاشیه این بازی با علی کریمی نیز دیدار خواهیم داشت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته خوردبین: طارمی دنبال رفـــــتن اســت اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.