تفاوت ایمپلنت های سوئیسی و کره ای

آیا ایمپلنت های سوئیسی و کره ای با هم تفاوت دارند؟

امروزه برندهای ایمپلنت و شرکت های تولیدکننده ایمپلنت به حدی افزایش یافته است که در حال حاضر بیش از صد مارک ایمپلنت در دندانپزشکی به کار می رود.انتخاب نوع برند ایمپلنت در کاشت دندان می تواند موثر باشد، بنابراین در این مقاله درباره  تفاوت ایمپلنت های سوئیسی و کره ای و دیگر ایمپلنت ها توضیح داده خواهد شد.

برندهای متفاوت ایمپلنت

شرکت ها و تولید کننده های برندهای ایمپلنت، تفاوت هایی با هم نیز دارند، تولیدکنندگانی هستند که بیش از ۲۰ سال زمینه فعالیت و تولید ایمپلنت دارند و با مشاهده نتایج کاشت های دندان و نظرات دندانپزشکان، ایمپلنت ها را مطابق با آن ها تهیه کرده اند و یاارتقا داده اند، بدین ترتیب مناسب تر هستند.

اما تولیدکنندگانی هستند که تازه شروع به تولید انواع ایمپلنت کرده اند. بنابرین مفید است که اطلاعاتی درباره انواع ایمپلنت داشته باشیم، تا به عنوان یک دندانپزشک و بیمار بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم.

آیا-ایمپلنت-های-سوئیسی-و-کره-ای-با-هم-تفاوت-دارند؟

ویژگی های یک ایمپلنت خوب چیست؟

از مهم ترین فاکتورها برای ارزیابی ایمپلنت، قابلیت اطمینان به جنس ایمپلنت، نتایج موفقیت آمیز آن، دوام  و مقاومت، تجربه بیماران و در نهایت قیمت ایمپلنت  می باشد.

به کدام مارک ایمپلنت اعتماد کنیم؟

برخی از مارک ها و برندهای ایمپلنت دندان، بسیار موفق هستند و توسط دندانپزشکان بسیاری تایید شده اند. بنابراین با یک بررسی و تحقیق کوچ می تواند نظر یک دندانپزشک را درباره ایمپلنت موفق دانست و باتوجه به وضعیت اقتصادی خود، برند مورد نظر را انتخاب کنیم.

تفاوت ایمپلنت های سوئیسی و کره ای

مقالات مفید:

تفاوت ایمپلنت و دندان طبیعی

روکش دندان

 

ایمپلنت های سوئیسی

  • این نوع ایمپلنت در سوئیس ساخته می شوند، جدا از آن که انی مارک ایمپلنت، قدمت طولانی دارد، بسیار موفقیت آمیز بوده است.

 

  • و به عنوان یکی از پیشرفته ترین سطوح کاشت دندان شناخته شده اند، بنابراین این برند تغریبا در سراسر جهان شناخته شده است و دندانپزشکان زیادی آن را ترجیح می دهند.

 

  • باتوجه به کیفیت بالای آن، دارای قیمت مناسب است.

 

 • با وجود قیمت بالا، به علت کیفیت مناسب آن، در رقابت با ایمپلنت های دیگر همچنان  وجود دارد.

ایمپلنت های کره ای

  • این نوع از ایمپلنت به صرفه است و در داخل کشور بیشتر ایمپلنت کره ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • در انواع سطوح و کیفیت ارائه می گردد.

 

 • جزء ده ایمپلنت برتر جهان به شمار می رود.

ایمپلنت دندان

تفاوت ایمپلنت های سوئیسی و کره ای

تکنولوژی و کیفیت بسیار بالای ایمپلنت های سوئیسی قابل توجه است اما درصد قابل توجهی از تولید و بازار ایمپلنت در کره جنوبی است و ایمپلنت های کره ای در کشورمان بیشتر در حال استفاده است.

ایمپلنت کره ای، از جنس سوئیسی استفاده می کنند، در حالی که دارای کیفیت همانند ایمپلنت های سوئیسی نیست.

اما قیمت ایمپلنت های کره ای پایین تر و به صرفه تر از ایمپلنت های سوئیسی است، اما ایمپلنت های سوئیسی دارای کیفیت مناسب تری هستند.

همچنین قطعات و اجزای ایمپلنت های کره ای، بیشتر در دسترس هستند و ممکن است در کیفیت های مناسب عرضه شوند.

 

کلینیک تخصصی دندانپزشکی نیک یکی از مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی است که کلیه درمان های مربوط به دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد.

جهت مشاوره و تعیین وقت می توانید با شماره : ۲-۸۸۲۴۸۸۳۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
اینستاگرام

نتیجه:

بیماران هنگام مراجعه به دندانپزشک برای ایمپلنت دندان و یا کاشت دندان، به دنبال ایمپلنت خوب و مناسب و در عین حال باکیفیت برای دندان خود هستند. اما برای ایمپلنت دندان تنها نوع و جنس ایمپلنت مهم نیست بلکه مهارت دندانپزشک، تجربه وی در کاشت دندان نیز در ماندگاری ایمپلنت دندان و مقاومت و نحوه کاشت دندان بسیار موثر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =