1294497 682 ترافیک سنگین در محورهای تهران، کرج و قزوین

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای تهران ـ کرج و کرج ـ قزوین، محدوده پل کلاک، پل فردیس، پل اســتاندارد و گرمدره تا مهر ویلا سنگین اســت.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور اضافه کرد: محورهای ساری، قائمشهر، بابلسر، فریدونکنار، باند جنوب به شمال محور کرج ـ چالوس، محدوده مکارود، دزاچم و آدران ترافیک نیمه سنگین اســت.

وی اضافه کرد: همچنین وضعیت ترافیکی در جاده قدیم کرج ـ قزوین سنگین گزارش شده و محور جنوب به شمال هراز محدوده گردنک با ترافیک نیمه سنگین همراه اســت. جاده سراوان به فومن و فومن به زیاور نیز دارای ترافیک نیمه سنگین اســت.

رحمانی بیان کرد: ترافیک در آزادراه تهران ـ قم و تهران، سمنان و خراسان رضوی پرحجم اســت و سایر محورها با دردسر خاصی مواجه نیستند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور در مورد سفرهای تعطیلات پیش‌رو به ارائه توصیه‌هایی پرداخت و عنوان کرد: اولین توصیه ما این اســت که شهروندان پیش از سفر از طریق شماره‌های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ تماس بگیرند تا از وضعیت راه‌ها قبل از آغاز سفر مطلع شوند. با توجه به اینکه نسبت زیادی از مسافرت‌ها پس از نماز عید فطر صورت می‌گیرد حتما مردم اطلاعات وضعیت راه‌ها را جویا شوند تا بر اساس آن بتوانند زمان سفرشان را تقسیم کنند.

وی تاکید کرد: با تمهیداتی که راهور در نظر گرفـــــته اســت پیش‌بینی ما این اســت که در سطح جاده‌ها با تراکم ترافیک جدی مواجه نباشیم با این حال توصیه ما این اســت که مردم حتما مدیریت سفر انجام دهند.

رحمانی گفت: موضوع دیگری که مسافران باید در نظر داشته باشند این اســت که سرعت و سبقت غیرمجاز همزمان موجب توقیف ۷۲ ساعته وسیله نقلیه آنها خواهد شد بنابراین به هیچ عنوان در سفرشان عجله نکنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ترافیک سنگین در محورهای تهران، کرج و قزوین اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.