324046 913 با وحدت به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب عمل کنیم

رییس جمهور با اشاره به پایان دوران رقابت سیاسی و انتخاباتی، اظهار کرد: اکنون باید رقابت تنها برای خدمت به مردم باشد.
 
به نقل پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، پیش از ظهر روز دوشنبه مسئولان، قشرهای مختلف مردم و سفرای کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
 
پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم (اینجا)، حجت السلام روحانی، رییس جمهوری با اشاره به پایان دوران رقابت سیاسی و انتخاباتی، اظهار کرد: اکنون باید رقابت تنها برای خدمت به مردم، اجرای قوانین و دستیابی به اهداف بلند ملی وجود داشته باشد و با وحدت و عمل به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، برای رونق تولید و رفع دردسرِ بیکاری تلاش کنیم.
 
رئیس‌جمهور با اشاره به حوادث تروریستی اخیر در تهران، گفت: از همه ملت ایـــران که طریقهن و شجاعانه در برابر تروریست‌ها ایستادند و اتحاد ملی را حفظ کردند و همچنین از کسانی که سلاح‌های راهبردی را برای کشور می‌سازند و از کسانی که این سلاح‌ها را علیه دشمنان بکار می‌گیرند، تشکر می‌کنم.
 
روحانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در پاسخگویی به تروریست‌ها بخش کوچکی از قدرت دفاعی کشور را آشکار ساخت، افزود: نیروهای مسلح، دولت و مردم، همگی پشت سر رهبر انقلاب اسلامی، اتحاد و قدرت ملی را در برابر جهانیان آشکار می‌سازند.
 
 روحانی با تجلیل از حضور عظیم مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: راهپیمایی مردم در روز قدس به مسلمانان و فلسطینیان امید می‌دهد و ثابت می‌کند که پایان کار، پیروزی حق بر باطل خواهد بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته با وحدت به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب عمل کنیم اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.