وب سایت تک شات:  اگر طی ساعات اخیر به وب سایت آمازون سر زده باشید، احتمالا متوجه شده اید که عــکــس هـا مربوط به بسیاری از کالاها در این فطریقهگاه آنلاین نمایش داده نمی شود. کاربران در بسیاری از سایت های دیگر از قبیل eBay، Etsy و وبلاگ ها فروم های مختلف نیز از وجود دردسر مشابهی خبر داده اند.

 1305932 910 اختلال در عملکرد وب سایت های eBay و آمازون

تمام این دردسرات ناشی از آن چیزی اســت که از آن به عنوان “باج خواهی” سرویس اشتراک گذاری عــکــس هـا Photobucket یاد می شود. وب سایت فوتو باکت به تازگی سیاســت های کاری خود را تغییر داده و شرایط جدیدی را برای نمایش عــکــس هـای که در سرورهای این شرکت ذخیره می شوند در سایر وب سایت ها در نظر گرفـــــته اســت. این بدان معنا اســت که اگر شما هم عــکــس هـای را در وب سایت فوتوباکت آپلود کرده و سپس کدهای مربوط به آن را برای نمایش در وب سایت خود قرار داده اید، باید از این به بعد برای این کار هزینه پرداخت کنید، چرا که فوتوباکت این خدمات را دیگر به طور رایگان عرضه نمی کند.

فوتوباکت این تغییر سیاســت را بدون اطلاع به کاربران خود انجام داده و به این ترتیب، کاربران این وب سایت فرصتی برای تصمیم راجع به اینکه مایل به پرداخت هزینه به فوتوباکت هستند یا اینکه می خواهند عــکــس هـا خود را در سایت دیگری آپلود کنند نداشتند. فوتوباکت حالا از کاربران خود می خواهد ســالانه مبلغ ۳۹۹ دلار را بپردازند تا عــکــس هـا آنها همچنان در اینترنت نمایش داده شود.

همانطور که انتظار می رفـــــت، واکنش ها به این تصمیم در شبکه های اجتماعی منفی بوده اســت و به نظر می رسد تعداد زیادی از کاربران فوتوباکت در حال انتقال عــکــس هـا خود به سایت های رقیب هستند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اختلال در عملکرد وب سایت های eBay و آمازون اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.